FAQ: Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi Nerede?

Hamza Yerlikaya da hangi sporlar var?

Tesisimizde her yıl binlerce İstanbullu’nun daha aktif bir hayat sürmesi için verdiğimiz sportif hizmetler dahilinde aero dans, basketbol, fitness, futbol, judo, karate, pilates, voleybol ve yüzme yer alıyor.

Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi nasıl kayıt olunur?

Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi Yüzme Havuzu Online Başvuru ve Kayıt: *Havuzdan ücretli ve ücretsiz şekilde yararlanabilmek için online olarak yada tesise bizzat giderek başvuru yapmalısınız. *Başvuru- Kayıt evrak ve işlemlerinden önce tesise giderek ilgilendiğiniz branş için yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz!

Spor istanbul hangi sporlar var?

Tesislerde futbol, voleybol, basketbol, tenis, fitness, yüzme, step aerobik, pilates, karate, cimnastik, judo, taekwon-do, masa tenisi, buz pateni, fonksiyonel antrenman, spinning, aero dans, bosu, kick boks, kungfu wushu, okçuluk, badminton, atletizm, güreş, savunma sporları, sqush, kapoera branşlarında hizmet

Hamza Yerlikaya ya nasıl gidilir?

Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi, Sultangazi, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  1. Otobüs: 336, 336E, 336G, 336M, 336Y, 79KM.
  2. Metro: M7.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-15, MİNİBÜS: A-28, MİNİBÜS: A-40.

Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi ne zaman açıldı?

Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi 18 Temmuz 1990 tarihinden itibaren hizmete sunulmuştur.

Spor istanbul nasıl kayıt olunur?

Bunun için öncelikle www. spor. istanbul adresine gitmeniz ve sayfanın Sağ Alt tarafında bulunan kırmızı yuvarlak içerisine alınmış olan TESİS ÜYELİĞİ | ONLINE KAYIT linkine tıklamanız gerekmektedir.

You might be interested:  Sık sorulan: Spor Sonrası Ne Yenir?

Sporla Sağlıklı Nesillere Doğru Projesi Nedir?

2008 yılında hayata geçirdiğimiz “Ücretsiz Spor Projesi ”, yeni adıyla “ Sporla Sağlıklı Nesillere Doğru ” ile İstanbullular’a spor yapma alışkanlığı kazandırarak sağlıklı bir yaşam sürmeleri için yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Hidayet Türkoğlu yüzme havuzu kaç metre?

Yüzme eğitimi almak ve eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için farklı alternatiflerin bulunduğu tesiste; “25 m x 18 m ” boyutlarında 6 kulvarlı Yarı Olimpik havuz, Çırpınma (Çocuk) Havuzu, İstanbul’da için bir ilk olan 4,25 metre derinliğe sahip Atlama Kuleli Olimpik Havuz, 1.000 m³’lük Aqua Yüzme Havuzu (bünyesinde

Cemal Kamacı Spor Kompleksi hangi sporlar var?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cemal Kamacı Spor Kompleksimiz vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Tesisimizde her yıl binlerce İstanbullu’nun daha aktif bir hayat sürmesi için verdiğimiz sportif hizmetler dahilinde yüzme, fitness, stüdyo, tenis, futbol, jimnastik ve masa tenisi yer alıyor.

Ibb spor salonlari ne zaman acilacak?

İBB ‘nin Sultanbeyli’de yapımına devam ettiği 75. Yıl Stadı ve Spor Kompleksi de 2021 yılında inşaat çalışmalarının tamamlanması planlanan spor tesisleri arasında yer alıyor.

Ibb spor salonları Ne Zaman Açılacak 2021?

İBB Spor salonları yeniden açılıyor 12 Haziran 2020 – 22:08 | Güncelleme: 31 Ağustos 2021 – 18:49. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi iştirak şirketi Spor İstanbul, Covid-19 önlemleri ile tesislerini 15 Haziran’da açıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *