FAQ: Haldun Alagaş Spor Kompleksi Nerede?

Haldun Alagaş hangi sporlar var?

Tesisimizde her yıl binlerce İstanbullu’nun daha aktif bir hayat sürmesi için verdiğimiz sportif hizmetler dahilinde fitness, futbol, jimnastik, karate, pilates, step-aerobik, taekwondo, wushu kung-fu ve masa tenisi kiralaması yer alıyor.

Haldun Alagaş a nasıl gidilir?

Haldun Alagaş Spor Salonu İstanbul Ümraniye ‘de bulunmaktadır. Kadıköy’den 13, 14, 14ES, 14B, 14DK numaralı otobüslerden birine binerek 75.Yıl Cumhuriyet Ticaret Lisesi durağında indiğinizde Haldun Alagaş Spor Salonu’na ulaşabilirsiniz.

Haldun Alagaş ne zaman açıldı?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Gürtuna, “Hem sporcularımızı, hem tesislerimizi İstanbul 2008’e hazırlıyoruz”dedi. 6 Aralık— Ümraniye Haldun Alagaş Spor Kompleksi ve Kültür Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Spor istanbul fitness nasıl kayıt olunur?

Fitness Seansına Nasıl Kayıt Yaptırabilirim: Web sitemizin ana sayfası üzerinde bulunan “Tesis Üyeliği Online Kayıt ” formunu doldurunuz. Bir kere doldurulan ön kayıt formu ise tüm tesislerimizde geçerlidir. Tesis Üyeliği Online Kayıt formuna ulaşmak için tıklayıız.

Spor A.Ş ye nasıl kayıt yapılır?

Bunun için öncelikle www. spor.istanbul adresine gitmeniz ve sayfanın Sağ Alt tarafında bulunan kırmızı yuvarlak içerisine alınmış olan TESİS ÜYELİĞİ | ONLINE KAYIT linkine tıklamanız gerekmektedir.

Can parka nasıl gidilir?

Taksim’den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Mecidiyeköy’de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade durağında inip Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Yamanevler durağında indiğinizde Canpark Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *