FAQ: Barçın Spor Nerede?

Barçın nerelerde var izmir?

İzmir Barçın Spor Mağazaları

 • Bergama Yeni Garaj Yanı Olympos AVM Bergama/ İZMİR, İzmir.
 • Nadir Nadi Caddesi No:15, İzmir.
 • Plevne Bulvarı No:1/2A Alsancak/ İZMİR, İzmir.
 • Cumhuriyet Bulvarı No:160 Alsancak/ İZMİR, İzmir.
 • Nadir Nadi Caddesi No:27 Konak/ İzmir, İzmir.
 • Sports International 2040 Sokak No:3 Karşıyaka- İzmir, İzmir.

Barçın Spor orijinal mi?

Barcin.com’da satılan ürünler, resmi tedarikçilerinden temin edilmekte olup, size faturasıyla ulaştırılır ve %100 orijinaldir.

Barçın Spor Hangi avm’lerde var?

BARCIN SPOR

 • Park Bornova Outlet Alışveriş Merkezi.
 • Midtown Bodrum AVM.
 • Trump Alışveriş Merkezi.
 • 41 Burda AVM.
 • Buyaka AVM.
 • Edremit Kipa Alışveriş Merkezi. Kampanyalar.

Barçın Spor sahibi kim?

Kemeraltı 3’üncü Beyler’de 35 metrekarelik dükkanda işe başladıklarını belirten Barçınspor’un sahibi Deniz Barçın, babası Ali Barçın ‘ın sayesinde küçük yaşta işe başladığını, geçen süre içinde büyüdüklerini söyledi, “Bugün ülkenin en büyük spor mağazalarının sahibiyiz” dedi.

Yalı Spor Ürünleri orjinal mi?

Yalı Spor ürünleri orijinal mi? Yalı Spor, tüm ürünlerinde orijinal ürün garantisi sunmaktadır. 0850 222 77 59.

Aderkekucuz sitesi güvenilir mi?

Site güvenilir değil. Kim oldukları ve iletişim adresleri yok. Oltalama siteye benziyor.

Koray Spor güvenilir mi?

Ürünleriniz orjinal mi? Korayspor.com’da satılan tüm ürünler, resmi tedarikçilerinden temin edilmektedir. Sizlere faturasıyla ulaştırılır ve %100 orijinaldir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Spor Yaptıktan Sonra Ne Yenir?

Barçın spor Ürünleri orjinal mi?

Barçın Spor’da satılan ürünler, resmi tedarikçilerinden temin edilmekte olup, size faturasıyla ulaştırılır ve %100 orijinaldir.

Sporthink nasıl bir site?

Sporthink; dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran bir online alışveriş sitesidir. Spor aksesuarları, spor giyim ürünleri ve en trend spor ayakkabı modellerini Sporthink ‘in geniş ürün yelpazesinde kolayca bulabilirsiniz.

Sportinn orjinal mi?

2007 senesinde Ankara Cepa AVM’de açılışını gerçekleştirdiği Nike mağazası ile basketbol ayakkabısı ve diğer tüm popüler Nike ürünleri için spor dünyasında yerini alan Sportinn, Nike koşu ayakkabısı gibi spora özgü tasarımlar için özel çözümler sunmak ve sporda dünya devi olan Nike’ı herkesin kaliteye rahatça ulaşması

Barçın ne zaman kuruldu?

Türkiye’nin ilk çok katlı spor mağazasını 1991 yılında müşterileriyle İzmir’de buluşturan Barçın, bugün 30’dan fazla şubesi ile spor ürünlerini Türkiye genelinde sporseverlere ulaştırmaktadır. Barçın Spor’un vizyonu Türkiyenin her köşesindeki spor ve spor giyim tutkununun talebine en iyi şekilde hizmet vermektir.

Sportive nasıl bir marka?

Sportive; Türkiye’nin çok markalı lider spor perakende zinciri olarak konumlanmış bir markadır. “En iyi markalar en iyi sen” mottosuyla yola çıkan Sportive ‘de spor dünyasına dair aradığınız pek çok markanın pek çok ürününü kolayca bulabilirsiniz.

GS spor ayakkabı ne demek?

adidas Superstar ( GS ) spor ayakkabı, basketboldan ilham alan günlük bir stildir. Bu unisex çocuk ayakkabı, ikonik kauçuk burunlu bir yapı sunar. Klasik stili ile dikkat çeken model, deri üst kısım ve bağcıklı bir tasarıma sahiptir. Konforlu kauçuk taban yapısı eğlenceli bir görünüm sunar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *