Dynamic Koşu Bandı E6 Hatası Nasıl Giderilir?

Koşu bandı E6 hatası nedir?

E6 Hata Kodu: Patlama Direnç Koruması, Kabloları kontrol edin.Voltaj fazla veya düşüktür. E5 Hata Kodu: Ekran Mıknatısı Yetersiz Geliyordur. L5 Hata Kodu: Kart Arızası Var Demektir.

Koşu bandında E2 hatası nedir?

Koşu Bandı Sensörü/Okuyucusu Bu sensörler koşu bandı cihazının hız kontrolünü yapmaktadırlar. Bu parça bozulduğu takdirde E1, E2 ve E3 gibi hata kodları verebilmektedir. Bu sensörler halk arasında koşu bandı hız okuyucusu, koşu bandı hız sensörü ismiyle de bilinebilmektedir.

Koşu bandı e7 hatası nedir?

e7 hatası, e7 hatası 3 liralık bir sensör yüzünden meydana gelir. Ve epey can sıkıcıdır. Bunun sebebi cihazın bu sorun olduğu müddetce çalışıyor olması ve servis tarafından bu işlemin çok pahalıya yapılıyor olmasıdır.

Koşu bandı E4 hatası nedir?

Koşu bantları bazı durumlarda yazılan yazılımdan dolayı kendini korumaya alarak hata kodu verir. E3 kodu: emniyet anahtarı yerine takılı değilse bu hata verir.veya Aşırı Akım Var. E4 kodu: motor kontrol kartı arızalı veya hız sensörü arızalı E5 kodu: Ekran Mıknatısı Yetersiz Geliyordur.

Koşu bandında dis ne anlama gelir?

CAL ve DIST: 5.1 “CAL “ ya da “DIST” ibaresi yanıp söndüğünde, her 5 saniyede bir kalori veya mesafeyi göstermektedir.

Koşu bandı ne kadar?

Koşu Bandı Sıkça Sorulan Sorular %16 indirimle Altis İntensty Style Base Manuel Eğimli 2.25 HP Koşu Bandı 2.909 TL ‘ye, %13 indirimle Hattrick Platinum T-55 Manuel Eğimli Koşu Bandı 5.316 TL ‘ye, %30 indirimle Hattrick Platinium T55 Manuel Eğimli Koşu Bandı 3.999 TL ‘ye sahip olabilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Koşu Bandı Yağı Nasıl Kullanılır?

Koşu bandı yağı nasıl kullanılır?

Koşu Bandı ince uçlu tüplerle kullanılacaksa; Koşu Bandı nı bir kenarından kaldırıp bandın altına yaklaşık 50 cm boyunca ince bir şerit halinde önden arkaya doğru yağ dökülür. Daha sonra aynı işlem bandın diğer tarafında tekrarlanır. Aynı işlem diğer taraftan tekrarlanarak bakım sonlandırılır.

Koşu bandı motoru neden yanar?

Ömrü bitmiş yani eskimiş palet ve zemin kullanılması. Çalışmaz halde veya bozuk silindir kullanımı. Herhangi sıvı teması ile ve daha birçok nedenden dolayı koşu bandı motorunda arıza meydana gelebilmektedir. Koşu bandı için gerekli olan yağın kullanılmaması veya yanlış bir şekilde kullanılması da buna örnek olabilir.

Koşu bandı emniyet anahtarı olmadan çalışır mı?

Koşu Bandı Emniyet Anahtarı Olmadan Çalıştırma (Boyutları her cihazda biraz farklı olabilir.) Bu cam tüp anahtarın çalışmasını sağlıyor. Bunun iki ucuna iletken bir kablo bağlayın ve üzerini sağlam bir bant ile bantlayın veya lehim yapın. Koşu bandının anahtarsız çalıştığını göreceksiniz.

Koşu bandı neden sigorta attırıyor?

Profesyonel Üye. Koşu bandında zemine sıkmak için silikon speyler var. Eğer uzun süre kullanmadıysanız sürtünme artacağından motor zorlanır ve sigorta atabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *