Dynamic Koşu Bandı E3 Hatası Nasıl Giderilir?

Koşu bandı E3 hatası nedir?

E1 Hata Kodu: Motorun üzerindeki mıknatıs düşmüştür. E3 Hata Kodu: Aşırı Akım Var.

Dynamic koşu bandı E2 hatası nasıl giderilir?

E2 Hata Açıklaması: Kablosuz sensörün hızı yok 3 saniye sonra sensör motor hizmet ulaşamıyor. E2 Hata Süreci Cihazı durdurun ve hata koduna bakın, bilgisayar 9 tonunda alarm verir ve ekranda hata kodu ‘ E2 olarak görünür. Diğer alanlar boş görünür. 10 saniye sonra hazır duruma getirin ve tekrar çalıştırın.

Koşu bandı E2 hatası nedir?

Koşu Bandı Sensörü/Okuyucusu Bu parça bozulduğu takdirde E1, E2 ve E3 gibi hata kodları verebilmektedir. Bu sensörler halk arasında koşu bandı hız okuyucusu, koşu bandı hız sensörü ismiyle de bilinebilmektedir.

Koşu bandı e7 hatası nedir?

e7 hatası, e7 hatası 3 liralık bir sensör yüzünden meydana gelir. Ve epey can sıkıcıdır. Bunun sebebi cihazın bu sorun olduğu müddetce çalışıyor olması ve servis tarafından bu işlemin çok pahalıya yapılıyor olmasıdır.

Koşu bandında dis ne anlama gelir?

CAL ve DIST: 5.1 “CAL “ ya da “DIST” ibaresi yanıp söndüğünde, her 5 saniyede bir kalori veya mesafeyi göstermektedir.

Koşu bandı ne zaman yağlanır?

Koşu Bandı nızdan tam performans almak için özel bir alaşım olan likit yağ bazlı bakım yapılmalıdır. Her 8-9 kullanımdan sonra Koşu Bandı bakımı yapılması tavsiye edilir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Koşu Pace Ne Demek?

Koşu bandı ne kadar?

Koşu Bandı Sıkça Sorulan Sorular %16 indirimle Altis İntensty Style Base Manuel Eğimli 2.25 HP Koşu Bandı 2.909 TL ‘ye, %13 indirimle Hattrick Platinum T-55 Manuel Eğimli Koşu Bandı 5.316 TL ‘ye, %30 indirimle Hattrick Platinium T55 Manuel Eğimli Koşu Bandı 3.999 TL ‘ye sahip olabilirsiniz.

Koşu bandı motoru neden yanar?

Ömrü bitmiş yani eskimiş palet ve zemin kullanılması. Çalışmaz halde veya bozuk silindir kullanımı. Herhangi sıvı teması ile ve daha birçok nedenden dolayı koşu bandı motorunda arıza meydana gelebilmektedir. Koşu bandı için gerekli olan yağın kullanılmaması veya yanlış bir şekilde kullanılması da buna örnek olabilir.

Koşu bandı emniyet anahtarı olmadan çalışır mı?

Koşu Bandı Emniyet Anahtarı Olmadan Çalıştırma (Boyutları her cihazda biraz farklı olabilir.) Bu cam tüp anahtarın çalışmasını sağlıyor. Bunun iki ucuna iletken bir kablo bağlayın ve üzerini sağlam bir bant ile bantlayın veya lehim yapın. Koşu bandının anahtarsız çalıştığını göreceksiniz.

Koşu bandı neden sigorta attırıyor?

Profesyonel Üye. Koşu bandında zemine sıkmak için silikon speyler var. Eğer uzun süre kullanmadıysanız sürtünme artacağından motor zorlanır ve sigorta atabilir.

Koşu bandı E4 hatası nedir?

Koşu bantları bazı durumlarda yazılan yazılımdan dolayı kendini korumaya alarak hata kodu verir. E3 kodu: emniyet anahtarı yerine takılı değilse bu hata verir.veya Aşırı Akım Var. E4 kodu: motor kontrol kartı arızalı veya hız sensörü arızalı E5 kodu: Ekran Mıknatısı Yetersiz Geliyordur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *